Abandon All Hope Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

4 posters

Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Tapir - Zwany Marcepanem Pon Sty 28, 2008 12:53 pm

Panie i Panowie Warlockowie

Mozliwe ze juz czytaliscie podobny post brandimortisa w swojej konkurencyjnej wiezy. My tutaj w baszcie tez musimy zrobic cos podobnego Cool

W najblizszym czasie bede sprawdzal ludziom buildy, rozmawial z wami o nich, pytal sie dlaczego chcecie rajdowac z nim i macie tak rozdysponowane punkty a nie inaczej.

Zasada jest prosta.

Rajdujesz? Masz build i gear pve
Masz build pvp ? To powodzenia na bg ale nie ma dla ciebie miejsca na rajdzie.

Sprawe gearu narazie zostawiam bo widze, ze w miare staracie sie zamieniac te swoje gladiatory. Wiadomo, ja, Ryu czy ktos powiedzial, juz lepiej gladiator niz questowe itemy.

Ale jedna rzecz oczyszcze. Macie miec na sobie dwa geary, tak jak ja np mam, mam outfitter i mam i przezucam sobie z gearu pvp na pve itd. Dobra jak mowilem narazie gear zostawiam. Ale zacznijcie myslec o tym aby itemy czasami pakowac do banku i zostawiac je sobie na pewne okazji , lub wszystko pakowac na siebie. Chociazby na respec?

Jezeli chodzi o build. Ogolnie najbardziej powazany jest tzw build 0/21/40.
To nie jest moj build tylko build trzech topowych lockow z nihilum. Oni maja kropke w kropke taki sam build. No dobra, jeden czy dwa punkty maja czasami gdzie indziej, ale 95% tego builda to to samo.


-------Armory cos nie dziala, pozniej wstawie link--------- wpiszcie sobie 0/21/40 lock buuild i wam od razu google odda o co mi chodzi.

Zaleta tego builda? Posiada on 100% sprawnosci builda destro. Nie ma shadowfury ktorego no sorry , ale na rajdach sie nie uzywa projktycznie wcale. 21 punkt w demonologii zamiast na shadowfury idzie na demonic sacrifice. Poswiecacie sukuba lub impa i dostajecie albo +15% dmg z shadow albo z fire. W zaleznosci od preferencji.

Np, to jest prawie to samo co build remixa, czyli destro, z jedna malutka roznica. Zadaje z bazy o 15% dema wiecej. Jezeli zawsze byles w pierwszej piatce dpsow, to jakbys mial ten build to praktycznie zawsze bylbys pierwszy. Tylko dzieki jednemu skillowi co zwieksza ci demy az o 15%!!! Tak wiele? No przeciez z impa nie naparzasz nie?

Druga sprawa, jako, ze czesc warlockow bedzie destro to druga polowa bedzie affliction, wiem ze pare osob z was juz sie za to zabralo. Jezeli chodzi o affliction to generalnie jest tam wolnosc Tomku w swoim domku, tak dlugo jak macie unstable affliction ktory dodatkowo na mobie ticka, utrzymujecie na bossie 100% to wszystko jest super.

Jedna sprawa, bardzo wazne, nigdy , przenigdy nie odswiezacie dotow zanim wszystkie nie zejda. Jezeli odswiezacie doty przed zakonczeniem ich trwania to tracicie ich demy ostatnie ticki. Proponuje zrobic sobie macra jesli nie macie i zawsze rzucac doty w tej samej kolejnosci i w tej samej sekundzie co doty zaczynaja schodzic i kasuja sie od dolu to wy juz w te miejsca wkladacie nowe. Ale PO TYM jak zejda aby nie stracic dpsa. Roznica jest spora , zaufajcie mi.

Oczywiscie Lockowie Affli RAJDOWI musza miec suppression, czyli to ze moby nie beda resistowaly skilli affli. To daje bardzo wiele, przydatne jezeli macie tez macro pod doty , bo jezeli jakis build „w srodku” wam nie wejdzie, nie bedzie wam to bruzdzilo w organizacji dotow.

Potrzebuje dwoch lockow z Malediction. Dla tych co nie wiedza? Zwieksza efekt dzialania curse of shadows i curse of elements. Destro warlockowie miec tego nie beda. Dlaczego? Nie dlatego ze zwalamy to na was, ale wlasnie dlatego, ze aby miec ten skill to trzeba sie stac affli bo on na samym dole prawie jest. O tym kto bedzie takowym porozmawiam z wami juz indywidualnie.

Demonolog? Narazie miejsca dla demonologa nie ma. Dopoki nie zabijemy astromancera solariana ktory rzuca sharda, trinketa dla demonologow, nikt nie bedzie na rajdy chodzil w demonologu. No sorka, to moj ulubiony build , ale nie moge w nim rajdowac. Chociaz nie powiem , mozna nim odnosic sukcesy, ale bez paru tych itemkow to jest jeden wielki problem i rajd traci na zanikach w dpsie.

Zadajecie sobie pytanie. Dlaczego zmieniac builda? Juz odpowiadam. Ludzi mamy dosc, na gruula zapisalo sie wiecej ludzi niz mamy miejsc. Jezeli ludzi jest dosyc to wiadomo, bedziemy wystawiali najsilniejszy sklad albo tych co im najbardziej zalezy. Wiec generalnie jak bedziemy mieli do wyboru wziac kogos z buildem pvp i gearem gladiator a kogos kto na pve ma, no to sorry, ale my juz z pol godziny poczekamy, rajd sie przedluzy, ale wezmiemy tego co na pve jest przygotowany.

Warlockowie z Malediction, jak dla mnie beda mieli zaklepane wejscie na rajdy. Porozmawiam o tym z menelami i dyktatorem. To jest duzo punktow w tego skilla i on jest wylacznie rajdowy ale to jest 3% wiecej dema dla calego rajdu! To sie pozniej przeklada np na improved shadow bolty co zwiekszaja dema od shadow, pozniej shadow priest ma mysery i jeszcze zwieksza. Patrzymy tutaj na bonus okolo 30% do dema dla wszystkich uzytkownikow atakow shadow! Calego rajdu. Z fire to samo, jak macie curse of elements. Musimy pogadac z Brandim aby jakis mag u niego byl fire, scorch bodaj skill zwieksza calemu rajdowi dema od fire. To samo co skill shadow priesta misery.

Widzicie , to sa takie male cyferki ale to sie wszystko sklada.

Dam wam tutaj jednego linka i sprawcie sobie swojego builda. DPS musi byc jak najwiekszy wiadomo. Jezeli uzywacie COE lub COS nie przejmujcie sie tak dpsem bo wasze znaczenie bardziej tu polega na debuffie tym niz na tym aby maxymalizowac swoj wlasny osobisty DPS.

http://ferox-horde.de/downloads/4/warlockdps.php


Prosze bardzo. Moj wynik to 2300 dps. Oczekuje podobnych lub nawet wiekszych. Pamietajcie ze zaznaczanie ze uzywanie wszystkich skilli naraz wcale wam nie zwiekszy dpsu. To bardzo sprytny calculator. Jak np powiedzialem, ze przestaje uzywac corruption to mi dps sie zwiekszyl. Jak? Bo on wtedy wie ze ja w tym czasie co innego rzucam. Sprawdzcie tam wszyscy swoje buildy, czekam na odpowiedz. Przed nastepna niedziela musimy to wszystko zaczac wdrazac. Bede obserwowal wasze postepy w armory jezeli bede rzadziej w grze.

Ostatnia jeszcze rzecz. Jezeli chodzi o destro. Shadowbolt > Conflagarate
To juz zostalo udowodnione, sprawdzcie sobie na calculatorze.
Dziekuje za uwage.
Tapir - Zwany Marcepanem
Tapir - Zwany Marcepanem
Admin

Liczba postów : 160
Age : 39
Location : UK , Chesterfield
Registration date : 07/01/2008

http://www.zaknafein.co.uk

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Hellbizzle Pon Sty 28, 2008 11:34 pm

co myslicie o takim bulidzie affli 42/9/10:

http://www.wowhead.com/?talent=IEMMbRfzVtfosxZxx

brak improved life tap -> jest dark pact
brak fel concetration -> skill ktory moim zdaniem jest typowo pvp

3/3 malediction
5/5 suppression

castowany o 0,5s shadowbolt to moim zdaniem podstawa dlatego 10pkt w destr

watpliowsci:
1. nie jestem do konca przekonany co do 5 pkt w demonic embrace ale z drugiej strony to 15% stamy wiecej co czasem pozwoli przetrwac
2. howl of terrror - pomimo ze jest to skill pvp to jednak potrafi ratowac zycie w trybie instant

prosze o jakies sugestie zanim zrobie taki retalent:)

Hellbizzle
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 15
Age : 43
Location : Gdansk
Registration date : 11/01/2008

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Tapir - Zwany Marcepanem Wto Sty 29, 2008 1:33 am

O kurde, poweim tak. Jakbysmy chyba mieli wybierac miedzy Shadow Embrace a Suppression to ja juz wole chyba abys wzial Shadow Embrace. Shadow Embrace moze byc tylko jedno na jednym mobie , wiec tylko jeden lock powinien to miec, ale te 5% mniej demo to sie przelicza pozniej w setki dema na tych mocnych mobach na 25tkach.

Generalnie build super, podoba mi sie jeden pkt w kamieniu, bo mamy duzo ludzi co ma albo wszystko albo nic. Generalnie jednak mam pare sugestii.

Drain Life masz, czyli Soul Siphon. Jak juz wpakowales 2pkt to powinienes go uzywac, pic polega na tym ze on niesamowicie czesto procsuje, czyli masz shadow bolta z nightfalla. Moja rada jest taka, albo masz szybszego casta z destro dzieki Bane, albo dotujesz kolesi, i dpsujesz ich drain life (wtedy te ticki sa naprawde wielkie, to nie jest juz maly dmg) i czekasz az wejda ci naghtfalle, a gwarantuje ci ze jak masz wszystkiie doty i walisz z drain life to za kazdym razem prawie nightfall bedzie.

Te pkt co zaoszczedzisz daj w shadow embrace. Chyba ze ktos inny chce wziac shadow embrace, to wtedy juz zostan tak jak masz. Tylko mowie, lekka tylko nielogicznosc z nightfallem, soul siphonem VS bane
Tapir - Zwany Marcepanem
Tapir - Zwany Marcepanem
Admin

Liczba postów : 160
Age : 39
Location : UK , Chesterfield
Registration date : 07/01/2008

http://www.zaknafein.co.uk

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Hellbizzle Wto Sty 29, 2008 2:48 am

zmienilem do takiej postaci:

http://www.wowhead.com/?talent=IVMRiRftVtfosxz0c

z destro wywalilem wszystko.

oddalem 5pkt w fel concetration skoro to drain life mialoby byc moim glownym atakiem
dalem tez 5 w shadow embrance zabierajac 5 z supre

dodalem tez 3 pkt w demonic aegis by zwiekszyc dmg tylko nei wiem czy to duzo zmieni..

Hellbizzle
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 15
Age : 43
Location : Gdansk
Registration date : 11/01/2008

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Tapir - Zwany Marcepanem Wto Sty 29, 2008 10:58 am

Powiem szczerze, nie probowalem tego builda w ten sposob, ale slyszalem ze jak jest paru lockow w rajdzie i sporo dotow na nim siedzi to te ticki potrafia byc naprawde spore. Zobaczymy jak to bedzie wygladalo, najwyzej sie zmieni. Ale fajnie, ze masz Shadow Embrace i Malediction, dam znac Ryu co i jak. Wink

Dobra , teraz jeszcze jedna osoba z malediction potrzebna, juz bez Shadow Embrace. rabbit


Aha, jeszcze jedno, nie przejmuj sie jesli twoj dps spadnie, na pewno spadnie, wkoncu 8 pkt talentow dales w skille rajdowe, tego sie nie da uniknac, inni dzieki tobie skorzystaja.

PS. Co do demonic aegis, to jest zawsze dobry wybor Wink
Tapir - Zwany Marcepanem
Tapir - Zwany Marcepanem
Admin

Liczba postów : 160
Age : 39
Location : UK , Chesterfield
Registration date : 07/01/2008

http://www.zaknafein.co.uk

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Hellbizzle Wto Sty 29, 2008 12:19 pm

zrobilem jeszcze jedna wersje:)

http://www.wowhead.com/?talent=IEr00RftVtcosLZxx

ze wskazaniem jednak na shadowbolty a nie drain life. powod jest prosty, drain life nie dziala na wszystkie moby co momentami bedzie czynilo duzy spadek dpsu. dlatego fel concetration i soul siphon dowidzenia.
rowniez wyrzucilem curse of agony gdyz moim podstawowym cursem bedzie curse o shadows/elements
ten suppression tez nie dawal mi spokoju wiec go 'zapchalem'. co jakis czas zdarza mi sie bez tego skillu resist co jest irytujace.
brak howl of terror bedzie doskwieral:)

Hellbizzle
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 15
Age : 43
Location : Gdansk
Registration date : 11/01/2008

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Tapir - Zwany Marcepanem Wto Sty 29, 2008 4:18 pm

Hmh o jaaaa, bardziej rajdowo juz prawie byc nie moze Very Happy
Tego sie nie spodziewalem. Zastanawiam sie jeszcze nad tym aby jeden punkt z kamyka jednak dac na demonic embrace. Przydatna sprawa, ale to zalezy jak juz inni beda mieli swoje pkt. Bo generalnie wiekszosc ludzi ma albo max albo minimum w kamykach to by to sie w sumie zdalo Very Happy

W sumie bardziej chamskiego rajdowego builda trudno jest sobie wyobrazic. Naprawde dobra robota. Jezeli naprawde bedziesz z takim biegal to upewnie sie abys na rajdach byl, sam bym ci chetnie miejsce na 25 oddawal bo rajd wiecej zyskuje na tobie niz np na mnie.

Zastanawia mnie jeszcze curse of weakness. Slyszalem, ze ktos na jakims rajdzie tego kiedys uzywal, gdzies to sie przydawalo, jednak bardzo okazjonalnie. Moze juz lepiej dac w soul siphon, zamiast bandazowac sie na gruulu moglbys spammowac drain life i naprawde chyba bardziej by to pomoglo. To jest ten sam tier, pomysl o tym. Widzisz bo shadow embrace ma procentowa redukcje obrazen, curse of weakness ma stala. Jeden w sumie plus ze te cursy sie nakladaja. Hmh.

Poza tym ? W morde! Witamy w swiecie progressowego rajdowania Wink
Tapir - Zwany Marcepanem
Tapir - Zwany Marcepanem
Admin

Liczba postów : 160
Age : 39
Location : UK , Chesterfield
Registration date : 07/01/2008

http://www.zaknafein.co.uk

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Hellbizzle Wto Sty 29, 2008 7:09 pm

zmieniony:)

Hellbizzle
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 15
Age : 43
Location : Gdansk
Registration date : 11/01/2008

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Tapir - Zwany Marcepanem Sro Sty 30, 2008 1:35 am

Masz gwarantowanego praktycznie spota na 25tkach teraz. Ryu potwierdzil, byl wtedy Angie online wiec nie powinno byc problemu.

Moze to nie jest tak wiele skoro my locki zazwyczaj na rajdy wchodzimy, ale serio, te talenty sie przydadza. To sie potem przelozy na looty dkp i mniej nerwow.

Naprawde fajnie, ze nie musze ludzi zmuszac do respecow.
Zobaczymy co powie jeszcze Dodzia i Islington Rolling Eyes
Tapir - Zwany Marcepanem
Tapir - Zwany Marcepanem
Admin

Liczba postów : 160
Age : 39
Location : UK , Chesterfield
Registration date : 07/01/2008

http://www.zaknafein.co.uk

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  dodzia Pią Lut 01, 2008 5:31 pm

jak skoncze zbierac kase na mounta to bede mogl robic respec w weekendy
co myslicie o takim buldzie pod areny http://www.wowhead.com/?talent=Iq0rV0oZbxczIiz0xsZxx0z ?
dodzia
dodzia
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 6
Registration date : 08/01/2008

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Tapir - Zwany Marcepanem Sob Lut 02, 2008 4:32 am

Wg mnie Bane absolutnie zbedy, nie znajdziesz nigdy czasu na arenie na tak dlugiego casta. 50% w nightfall... demonic sacrifice? To poswiecasz czy chodzisz z soul link?
1 pkt w suppression zgadadzam sie, gdzies czytalem ze 1pkt jest idealny na cele na twoim poziomie , czyli 70.

Dziwnie... masz Unholy Power, jakim petem bedziesz walczyl? ja bym te 5 pkt wsadzil gdzie indziej, juz w jakis talent destro...

No nie wiem, fel concentration dobry pomysl. I soul siphon, ale kurde , jak juz uzywasz drain life to czemu tylko 1 pkt w nightfall. No nie wiem sam, dziwny spec.

Powiedz mi jak go przetestujesz, specem nie jestem od pvp ale ciezzko jest mi sobie wyobrazic jego pelne uzycie w walce pvp.
Tapir - Zwany Marcepanem
Tapir - Zwany Marcepanem
Admin

Liczba postów : 160
Age : 39
Location : UK , Chesterfield
Registration date : 07/01/2008

http://www.zaknafein.co.uk

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Tapir - Zwany Marcepanem Sob Lut 02, 2008 4:33 am

Tak poza tym, to nie jest temat na pvp tylko na rajdy. Omawiamy tu rajdowe buildy, zaloz nowy temat Wink
Tapir - Zwany Marcepanem
Tapir - Zwany Marcepanem
Admin

Liczba postów : 160
Age : 39
Location : UK , Chesterfield
Registration date : 07/01/2008

http://www.zaknafein.co.uk

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Islington Nie Lut 03, 2008 8:37 pm

Moja propozycja buildu na pve:
http://www.wowhead.com/?talent=IEMr0RfdqtcooxZxx0b

Nie wiedziałem ile puntów dać w kamyk, żeby było w miarę równomiernie u każdego locka,więc dałem jeden, jak będzie za mało, odejmę z np. Devastation.
Demonic Embrace też nie wiem czy 5 punktów to nie za dużo ale dobrze miec dużo hp.
W aff CoE użyłem jako zapychajki, jakby co mogę dać gdzie indziej ten punkt np. do Shadow Embrace, ale nie wiem jak to z tym będzie bo Hell ma w tym 5/5 punktów.
Iż na koniec mi zostały jeszcze 2 punkty, dałem je w Devastation, żeby je gdzieś w miarę rozsądnie wsadzic (moze shadow bolt będzie częściej walić crity).
Jakieś sugestie co zmienić?
Islington
Islington
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 7
Registration date : 08/01/2008

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Tapir - Zwany Marcepanem Pon Lut 04, 2008 1:48 am

Dobra , dwie rzeczy.
Generalnie nie jest zle. Przede wszystkim, Hellbizzle ma na maxa Shadow Embrace. Shadow Embrace moze byc tylko jedno. Wiadomo, nie zawsze Hell moze rajdowac, albo dajesz Shadow Embrace na maxa albo nie dajesz wcale bo nie ma sensu aby na tym samym rajdzie bedzie dwoch lockow i jeden z nich nie bedzie uzywal Embrace wcale bo ten drugi bedzie go zawsze wypychal. Albo dajesz na max albo nic, wolalbym abys dal na max, nie wiadomo jak bedzie z zapisami. Wiadomo to nie jest tak ze Hell bedzie na wszystkich 25tkach, nie dlatego ze jej nie wezmiemy ale zycie to zycie.
Dobra nie bede sie rozpisywal. Wywal devastation, jest absolutnie zbedna dla ciebie, juz lepiej wpakuj na maxa w impa i bedziesz w grupie pierwszej z tankami.
Malediction dobrze ze wziales, potrzebuje drugiej osoby z Malediction. Juz tego nie zmieniaj.

Czyli masz dwa wyjscia, zabierz dwa punkty z Shadow Embrace i wpakuj w impa, zabierz 1 pkt z devastation i daj w impa aby byl max.

Albo

I ten sposob wole. Wywal zupelnie Devastation, wywal imp life tap (i tak masz dark pact i impa), szkoda ze nie mozna wywalic curse of exhaustion bo bys nie mial pkt na 41 skilla, wywal tylko jeden pkt z demonic embrace (jedyny pkt jaki umiem sobie wyobrazic ze stracisz najmniej na tym).

Tym sposobem zwalnia ci sie 6 pkt. Dodajesz dodatkowo 3pkt w Shadow Embrace i 3 w impa, zostawiasz 1 pkt na kamyki bo nam brakuje jedynek i jest super. Juz Wklejam Build.

http://www.wowhead.com/?talent=IEMM0RftVtcosLZxx

No taka moja propozycja.
Tapir - Zwany Marcepanem
Tapir - Zwany Marcepanem
Admin

Liczba postów : 160
Age : 39
Location : UK , Chesterfield
Registration date : 07/01/2008

http://www.zaknafein.co.uk

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Tapir - Zwany Marcepanem Pon Lut 04, 2008 1:53 am

Dodam ci jeszcze, ze z tym buildem masz wpad na wszystkie 25ki. Ty I Hellbizzle byscie mieli priorytet. Narazie tylko Hell, jesli bys wzial ten build z moim blogoslawienstwiem, pogadam z kim trzeba bys na rajdach 25 byl.

Dzieki temu mamy lepsze cursy z obu stron, i shadow - arcane i frost - fire. A shadow embrace bedzie zawsze bo wg mnie na rajdzie byc po prostu musi. 5% mniej dema dla calego rajdu to niesamowita roznica ktora sie pozniej przeklada na 10tki tysiecy zaoszczedzonego heala i mniej niebezpieczne crushingi na main tanku.
Tapir - Zwany Marcepanem
Tapir - Zwany Marcepanem
Admin

Liczba postów : 160
Age : 39
Location : UK , Chesterfield
Registration date : 07/01/2008

http://www.zaknafein.co.uk

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  dodzia Nie Lut 24, 2008 2:32 am

Demonolog? Narazie miejsca dla demonologa nie ma. Dopoki nie zabijemy astromancera solariana ktory rzuca sharda, trinketa dla demonologow, nikt nie bedzie na rajdy chodzil w demonologu
sam dzisiaj byles w demonology a nie masz trinkeu, ani 2 czesci t5 Shocked
dodzia
dodzia
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 6
Registration date : 08/01/2008

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Tapir - Zwany Marcepanem Nie Lut 24, 2008 4:08 am

A widzisz i mimo wszystko bylem na 3cim miejscu a ty na czwartym w dps.
Bylem dzisiaj z ciekawosci na tym specu, zobaczyc ile mozna wystrugac. Mozna sporo i jestem jedna z ostatnich osob ktora moglibyscie sie czepiac za skutecznosc w rajdzie, szczegolnie ze duzo czasu poswiecilem na banish i rebanish demonow, utrzymywania casterow w fearze itd itp. W przeciwienstwie do ciebie dodzia, bo ty sobie mogles caly rajd spokojnie naparzac. Nie powiem juz o tym, ze przez kawal rajdu uzeralem sie z innymi warlockami, ktorzy postanowili, ze zrobia zamach stanu, heh.

Winny sie tlumaczy, ja sie tlumaczyl nie bede. Chcialem sprawdzic czy build sie nadac moze, jak sie zmieni styl gry, bo nie powiem , znacznie zmienilem ten build od pierwotnego , proponowanego przez Nihilum. Efekt sredni, ale i tak wyrzutow sumienia nie mam.

Poza tym , skad wogole ten nagly komentarz Dodzia? Masz cos o czym chcesz ze mna porozmawiac? Ze nagle wrociles do tego przestarzalego tematu i wypomniales mi, ze poszedlem na rajd w demonologu?
Tapir - Zwany Marcepanem
Tapir - Zwany Marcepanem
Admin

Liczba postów : 160
Age : 39
Location : UK , Chesterfield
Registration date : 07/01/2008

http://www.zaknafein.co.uk

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Tapir - Zwany Marcepanem Nie Lut 24, 2008 12:45 pm

Powiem ci tak dodzia, wiem dokladnie o co ci chodzi.
Jednak zadaniem class leadera na rajdach jest mowienie ludziom co ma robic, i jezeli to nie jest ton pytajacy ale nakazujacy to nie, ze ja jestem nie mily ale w wiekszosci klanow tak jest. Spytaj sie Ryu czy jego tanki maja cos do powiedzenia i jak on reaguje gdy jego ludzie sie opierniczaja. Tylko ja krzycze na ludzi? Jak widze, ze Isli odwala maniane i zaczyna otwarcie olewac co do niego mowie, a Hellbizle mu wtorowal. Wiesz, gdybysmy wtedy mieli wiecej ludzi online, gdyby online byl np brandi lub Gur, to w tym samym momencie Islington i prawdopobnie wtedy jeszcze Hell wylecieli by z rajdu od razu i bez pytania.

Nasza klotnia na chacie lockow byla kontynuacja innej dyskusji, tlumaczylem dokladnie przed rajdem jak nalezy sie zachowywac. Jezeli Isli nie slucha tego co sie do niego mowi, to krotka pilka. Ma robic co do niego nalezy i juz. Nie podoba ci sie dodzia, ze bylem na demonologu? Zostaw moj autorytet w spokoju, nic ci do tego. Wy odpowiadacie przede mna, ja odpowiadam przed angim, koniec. Jezeli chcesz byc class leaderem zamiast mnie zloz podanie na sprawach klanowych. Jezeli nie to rob co ci mowie, bo jak nie to nastepnym razem poleci minus DKP.

Wy sie mnie wszyscy czepiacie, ze ja mam taki ton jaki mam. No trudno, idzcie sobie np do Accidentally, naprawde szanuje tych kolesi. Tam dostajesz minus dkp jezeli zginiesz od orba Void Walkera. Jezeli nie masz dokladnie takiego speca i gemow i enchantow jakie zada od ciebie class leader nie idziesz na rajd. Oni wykopuja masy ludzi, ostaja sie tylko najlepsi, ale dzieki temu sa najszybciej rozwijajacym sie klanem na serwerze. Tam nie ma slowa prosze. Albo inaczej , jest raz, za pierwszym razem i nie znosi slowa odmowy, zupelnie jak ja.

Jezeli wam sie to nie podoba zrobcie sobie reroll na inna postac, dopoki ja pelnie swoje obowiazki bedziecie robili co do was nalezy. Koniec , kropka.
Tapir - Zwany Marcepanem
Tapir - Zwany Marcepanem
Admin

Liczba postów : 160
Age : 39
Location : UK , Chesterfield
Registration date : 07/01/2008

http://www.zaknafein.co.uk

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  dodzia Nie Lut 24, 2008 4:03 pm

Narzucasz na ludzi obowiązki, których sam nie wykonujesz. Próbujesz zrobić z siebie tyrana i podporządkować wszystkich. Mogę to jeszcze zrozumieć, ale pod kilkoma warunkami:

1.Sam postępujesz dobrze, chodzisz w dobrym buildzie itp. Jak widać na ostatnim raidzie go nie miałeś

2.Musisz myśleć jak grasz. Twój felhunter nie może pullowac mobkow. Co byś zrobił za coś takiego islisiemu, albo hell, albo mnie?

3.Jak ktoś z nas coś zle zrobi, to jest przejebane a jak ty spierdolisz to „chcialem cos wyprubowac”, albo „to nie moja wina tylko twoja!” (dotyczy się to netherspine’a. Padles w walce, bo nie patrzyles się na ticki, a po walce powiedziałeś: „Dodzia chuj mnie obchodzi ze castujesz Sb, jak mowie ze masz wejsc ze mnie to przerywasz castowanie i wchodzisz za mnie, a tak to przez ciebie padlem” A prawda jest taka, ze sam się pogubiles i zwalales wine na mnie. Dla twojej wiadomoscie byłem wtedy w aff i wchodziłem za ciebie jako drugi, i puszczelem Doty, które sa INSTANT. Wszedłem maksymalnie 1,5s po tym jak mi powiedziałeś.)

4.Jakos twój dmg meter jest zjebany, bo u mnie i u benedicto (i pewnie u wszystkich innych) kolejność była taka: Benedicto, ja DODZIA, Isli, Walter, hell, TAPIR. Zaczyna mnie to wkurwac, ze chwalisz się swoim dps, który w gruncie rzeczy był chujowy. To nie jest pierwsza taka sytuacja. Za każdym razem tak mowisz i w większości twój dps nie pokrywa się z wynikami innych. Tak wiem, ze teraz powiesz, ze nie liczylo demna, ale tutaj od razu cie zaskocze, ze na moim dmg meterze wyniki były bardzo zbliżone do benedicto (kolejność taka sama), a ja liczyłem NA PEWNO wraz z petami. Wiec bez urazy, ale przestan pierdolic jaki ty jestes zajebisty.

Pomimo ze się mnie akurat nie czepiales w ostatnim raidzie, nie uwazam, żeby twoja postawa była odpowiednia. Nie chodzi mi tutaj o twoje, nazwijmy to, doświadczenie, bo bezsprzecznie jest wieksze niż moje, czy hell, ale sposób sprawowania władzy. Jest on niedopuszczalny. Sam robisz co chcesz i pierdoli głupoty (np. o dps, buildzie (chodzisz w innym, pullujesz moby itp.). Ja rozumiem, ze każdemu może się zdarzyć, ale jak opierdalasz innych to patrz na siebie, bo moim (i nie tylko) zdaniem w wielu kwestiach nie jestes lepszy od nas (hell, isli, ja). Panremixa w to nie wciągam, bo nic do niego nie mam, ale moglby kontrolowac aggro, zwróciłeś mu chociaż raz uwage? Co do twojej propozycji, abym zgłosił się na classleadera, to nie, dziekuje. Ale jakby się znalazł, ktos kto umie grac i ma doświadczenie itd. To z pewnością bym go poparl.
Moral z tego posta jest taki, ze w duzej czesci popieram hell i isli. I uwazam, ze nie jestes wcale taki super jak sobie myslisz. Zejdz na ziemie, sam zacznij się stosowac do swoich zasad, a wtedy na pewno inny tez będą robic co do nich należy
Bez urazy Wink
dodzia
dodzia
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 6
Registration date : 08/01/2008

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Tapir - Zwany Marcepanem Nie Lut 24, 2008 4:21 pm

Bez urazy? Tak mnie pojechales i mam nie miec urazy?

Spullowalem moba bo mial czache mial byc w srodku, stal za sciana, chyba wiadomo, ze sie nie przyjzalem.
Czy ja bym na was krzyczal za pull? Czy ja krzycze na remixa ze over dpsuje? Czy ja krzycze na kogos ze pozno rebanishuje? Ja nie oceniam waszysch umiejetnosci tylko to czy gracie klasa jak nalezy, a jezeli isli dotuje jednego moba to co , twoim zdaniem gra jak nalezy?
Poza tym nie uzywam dmg metera wcale, uzywam combat loga ktory znajduje sie w systemie warcrafta i to faktyczny engine gry liczy dla mnie baardzo dokladne staty a nie jakis glupi addon co raz pokazuje tak a raz inaczej.
Poszedlem w innym buildzie? Dobra przyznaje sie , nie powinienem byl w nim isc. Zadowolony? Myslalem ze cos z niego wyciagne i wyciagnalem wynik sredniacki. Zmienilem sie wkoncu na affliction.
Dlaczego uwazasz ze moja wiedza jest kiepska? Masz lepsze pomysly na buildy? Wczesniej dyskutowalismy nad tym kto jaki bedzie mial, nikomu niczego nie narzucalem a proponowalem , a na konkretne buildy szukalem ochotnikow.

Isli i Hell mieli konkretne zadanie na rajdzie ktorego sie podjeli. Ja ich do niczego nie zmuszalem, sami wzieli takiego builda jakiego mieli. Nie wychodzilo im to pierwsze co to zwalili na mnie, ze moj projekt builda ktory z wami ustalalem jest do bani. Hella brat gral na ostatnim rajdzie a nie on, i podobno jego brat byl zaspany. Dlatego jego dps byl tragiczny. Skad ja mam to wiedziec? Powiedzial mi to wczoraj Hell. A to, ze na netherspite ticki ida, wiesz istnieje cos takiego jak lag, upload download te sprawy, moze to powiedzial przy 26, 27 ticku a ty uslyszales pozniej. Nie jestesmy maszynami i nie zyjemy w doskonalym swiecie.

Ja jestem tyranem? Przeciez ja wam wogole nie mowie co macie robic poza tym ze ustalamy kto na kogo klatwy ma rzucac, nawet Ryu nie ja mowi, kto jakiego marka zbiera wiec o co ci chodzi? Wkurzyliscie mnie wczoraj tym, ze nie robiliscie co do was nalezy i sie zrobil front przeciwko mnie.
Wszyscy trzymaliscie sztame przeciwko mnie, a to ze szly teksty, ze rajd was wogole nie obchodzi tak dlugo jak wasz osobisty dps jest u gory?
Naprawde szczerze zaluje, ze nie robilem scrn shotow tej rozmowy bo daloby co niektorym troche do myslenia.

Nie wiem czy to wogole moje wypowiedzi Dodzia czytasz, ale ja na rajdzie mialem wiecej obowiazkow niz ty, poza tym przez pol rajdu musial uzeraz sie z Hell ktory pozniej sie okazalo wielka niespodzianka ze juz nie ma tego builda i podobno mi powiedzial, ale ja o niczym nie mialem pojecia, a Isli jak na zlosc nie robil co do niego nalezy.

Ja pozniej gadalem z Islim i Hell i wiem, ze Isli nie nadarzal, nie byl pewien jak grac swoja klasa, a Hell mi pewnie napisal, tyle ze nie otrzymal ode mnie odpowiedzi bo zwyczajnie nie widzialem wiadomosc, czy to pm czy mail , nie wiem. Ja napoczatku spokojnie tlumaczylem co kazdy powinien robic, nie powiesz mi, ze od razu zaczelo sie ostro. A jak wy staneliscie w postawie "tapir wez sie odwal, nas jest czterech ty jestes jeden i w dodatku nie lubimy cie" to jak ty sobie to wyobrazales?

Bo pulluje moby? Ile mi sie to zdarzylo. Remix chyba z 5 razy overdpsowal na rajdzie, obrocilismy w brech. Czepiam sie ?
A ja powtarzam, nie czepiam sie kogos jesli wiem, ze nie umiecie grac to spoko, ale jezeli ja o tym nie wiem, ze macie problemy a zamiast mi tego powiedziec jedziecie po mnie to wiadomo, ze beda nieporozumienia, a pozniej Ryu do mnie gada na vent, ze mam sie od was odwalic.

Powtarzam poraz kolejny i ostatni. Nie czepiam sie ludzi z problemami, czepiam sie ludzi co maja zle nastawienie, sa leniwi i nie chca robic co do nich nalezy. Jezeli tak nazywacie tyranie? Spok.
Tapir - Zwany Marcepanem
Tapir - Zwany Marcepanem
Admin

Liczba postów : 160
Age : 39
Location : UK , Chesterfield
Registration date : 07/01/2008

http://www.zaknafein.co.uk

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Hellbizzle Nie Lut 24, 2008 4:48 pm

'Jezeli wam sie to nie podoba zrobcie sobie reroll na inna postac, dopoki ja pelnie swoje obowiazki bedziecie robili co do was nalezy. Koniec , kropka.'

'Nie czepiam sie ludzi z problemami, czepiam sie ludzi co maja zle nastawienie, sa leniwi i nie chca robic co do nich nalezy.'

Tapir, ciezko rozmawiac z Toba jak tak podchodzisz do rzeczy i nie dziw sie ze ludzie sa do Ciebie anty. Zle nastawienie? Leniwi? Nie robia co do nich nalezy? Z takim podejsciem chcesz z ludzmi nawiazac nic porozumienia? Ryu, Angi, Gur maja charyzme, wiedze i przede wszystkim sluchaja co sie do nich mowi. Ty nie masz pojecia ja zarzadzac co Ci juz wczoraj napisalem.
I co do tyrana jeszcze to przeczytaj pierwszy cytat tutaj..

I jak dla mnie koniec tematu.

Hellbizzle
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 15
Age : 43
Location : Gdansk
Registration date : 11/01/2008

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Tapir - Zwany Marcepanem Nie Lut 24, 2008 5:40 pm

Wiecie co , lubie sie czasem klocic dla sportu, nie zawsze , czasem, ale jak niektory klotnie zaczynaja sie robic jak jakas rozwleczona telenowela. Umowimy sie tak, jak ja sie pytam dlaczego czegos nie robicie i na poczatku pytam sie kulturalnie, nie strugajcie twardzieli i buntownikow. Wy szanujecie mnie, ja szanuje was, skonczmy ta rozmowe, to sie juz toksycznie na reszte klanu przenosi.

Nie jestescie swieci i wszyscy o tym wiemy.
Ja was moge przeprosic za swoje zachowanie, ale taki jestem i nie jest mnie trudno sprowokowac do klotni.
Skonczmy to i grajmy dalej,

ale jak nalezy! Wink
Tapir - Zwany Marcepanem
Tapir - Zwany Marcepanem
Admin

Liczba postów : 160
Age : 39
Location : UK , Chesterfield
Registration date : 07/01/2008

http://www.zaknafein.co.uk

Powrót do góry Go down

Chce rajdowac lub nie chce rajdowac? Empty Re: Chce rajdowac lub nie chce rajdowac?

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach