Abandon All Hope Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Subtely Build

5 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Subtely Build - Page 2 Empty Re: Subtely Build

Pisanie  Gimper Wto Lut 12, 2008 4:46 pm

Zdjąłem spec ze swordów, ale aby wrzucic suprise atack, któryś z talentów na tym ucierpi: 3/5 w opportunity lub lethality. Wydaje mi się, że lepiej dać 5 ptk w oportunity - zyskuje 20% zwiększonego dmg, a 3 ptk w lethality daje zbliżony wynik 18% do crit strike bonus.


http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/rogue/talents.html?0053031030000000000000253050000550100123210510500000000000000000000
Gimper
Gimper
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 49
Age : 43
Location : Dąbrowa Tarnowska
Registration date : 11/01/2008

Powrót do góry Go down

Subtely Build - Page 2 Empty Re: Subtely Build

Pisanie  Llyn Wto Lut 26, 2008 11:02 am

korczaszko napisał:zmienilem build na combat sword powiem jedno - imba - polecam -

Jezeli ktos kiedykolwiek by sie zastanawial czemu jednak combat sword robi "najwiecej",a wiec Sword Spec powoduje ze ma sie additional sword swing , szansa bodajze 5 % , co w rezultacie daje ze wiekszosc twoich atakow pokrywana jest przez nastepne uderzenie w tym samym czasie. Mysle ze fist weapons w combat to tez niezla sprawa ,ale jak sie ma dobre swordy to bez zastanowienia powinno sie przy nich zostac.
Llyn
Llyn
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 5
Location : Stavanger
Registration date : 24/02/2008

Powrót do góry Go down

Subtely Build - Page 2 Empty Re: Subtely Build

Pisanie  korczaszko Wto Lut 26, 2008 12:12 pm

no własnie - teraz z czym można na comabt sword isc Smile
przez długi czas chodziłem z gladem 1 w Mh i Mercilesem w offhand- powiem tak - polecam na czas dopóki coś lepszego się nie znajdzie. A z tym to niestety lipa. Bo z tego co wiem jeden miecz leci z kara z netherspita, kolejne natomiast sensowne miecze to te z ZA, jednak do tej pory jakoś żaden nie chcial poleciec Sad
Dlatego przeszedłem na combat fist weap. z uwagi na posiadanie dwóch takowych z ZA. Bardzo ale to bardzo mi się podoba bicie z tego, chociaż przez pomyłke ostatnio zle ich używałem (ups) i nie przyznam się co źle robiłem Smile

korczaszko
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 73
Age : 42
Registration date : 08/01/2008

Powrót do góry Go down

Subtely Build - Page 2 Empty Re: Subtely Build

Pisanie  Llyn Wto Lut 26, 2008 4:33 pm

Tych co ja uzywam to niezle polaczenie czyli main hand Spitblade + main hand z glada jako offhand
Jezeli ktos sie zastanawia czemu main hand jako offhand , to po jest po prostu wiekszy dmg i lepszy bonus . Bo predkosc ataku i tak jest minimalnie zmniejszona , slice and dice non stop + next swingi non stop . Nastepne konkretne swordy to ZA + SSC ( Talon of Azshara , juz zaczynam zbierac DKP t_T )
Llyn
Llyn
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 5
Location : Stavanger
Registration date : 24/02/2008

Powrót do góry Go down

Subtely Build - Page 2 Empty Re: Subtely Build

Pisanie  korczaszko Wto Lut 26, 2008 5:08 pm

na tego miecza z netherspita to ja się już nałazłem masę razy - i jakoś mu się nie wypadło. Dlatego jak z Za poleciał fist weapon to odrazu sie przerobiłem.
Co do mieczy z ZA - też lipa narazie - jakoś uparły się nie lecieć ....

korczaszko
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 73
Age : 42
Registration date : 08/01/2008

Powrót do góry Go down

Subtely Build - Page 2 Empty Re: Subtely Build

Pisanie  johny Wto Lut 26, 2008 9:09 pm

Na combat mozna sie tez zastanowic nad mackami 3% bonusy do dmg od crita zawsze wchodzi i duzo daje:P

johny
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 14
Registration date : 02/02/2008

Powrót do góry Go down

Subtely Build - Page 2 Empty Re: Subtely Build

Pisanie  Walterpl Wto Lut 26, 2008 10:18 pm

Ale trudno dostac dobre mace , chyba że te za honor Razz Najlepszym rozwiązaniem są swordy Smile

Walterpl
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 11
Registration date : 13/01/2008

Powrót do góry Go down

Subtely Build - Page 2 Empty Re: Subtely Build

Pisanie  johny Wto Lut 26, 2008 10:42 pm

to zalezy swego czasu mialem mace z illhoofa i ownowalem w dps:PPP spec w mace ofc nie jest nigdzie powiedziane ze sword the best:D chyba ze te z illdiana hehe:P

johny
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 14
Registration date : 02/02/2008

Powrót do góry Go down

Subtely Build - Page 2 Empty Re: Subtely Build

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach