Abandon All Hope Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Raid za przykładem innych klas.

2 posters

Go down

Raid za przykładem innych klas. Empty Raid za przykładem innych klas.

Pisanie  Gimper Wto Sty 29, 2008 1:04 pm

Jako, że rogale nie mają jeszcze chyba classlead'a (albo ze wględu na chwilową nieobecność w grze jeszcze o tym nie wiem Laughing ) to proponuję przykładem innych klas podjąć temat przygotowań do rajdów. Rośnie liczba rogali i myślę że przy większych liczebnie rajdach będzie w grupie minimum 2 na rajd. Korczaszko dobrze zauwarzył, że niie każdy rogal musi mieć hemo-budowę,(osobiście wole subt) ale myślę że każdy z nas ma jakieś cenne spostrzeżenia, które warto wymienić pro rogalo bono.
Gimper
Gimper
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 49
Age : 43
Location : Dąbrowa Tarnowska
Registration date : 11/01/2008

Powrót do góry Go down

Raid za przykładem innych klas. Empty Re: Raid za przykładem innych klas.

Pisanie  korczaszko Wto Sty 29, 2008 1:42 pm

eee....yyy....
podobno cl jestem ja Smile
no ale wracając do raidu
to moim zdaniem w zależności od tego ile dostaniemy spotów na raid, musimy tak dobrac zestaw rogali by wzajemnie sobie pomagali
tzn. jeden z hemo - to jest moim zdaniem konieczność - pomaga on nie tylko drugiemu rogulcowi ale także każdemy walącemu wręcz.
Druga sprawa to kwestia poisonów - bez sensu jest trochę by wsyzscy mieli na sobie te same. trzeba będzie przed raidem ustalac co który nakłada- dlatego na koljenym raidzie 25 założe kanał dla rogali Smile a raczej nawet przed raidem.

korczaszko
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 73
Age : 42
Registration date : 08/01/2008

Powrót do góry Go down

Raid za przykładem innych klas. Empty Re: Raid za przykładem innych klas.

Pisanie  Gimper Wto Sty 29, 2008 2:12 pm

toż mówie, że mnie dawno nie było Very Happy

Dobry pomysł z poisonami. Więc dobrze by było przeanalizować rajd - dobór poisonów z uwzględnieniem addów (np. mind-numbing dla magicznych, czy stakowany deadly + envenom etc.)
Gimper
Gimper
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 49
Age : 43
Location : Dąbrowa Tarnowska
Registration date : 11/01/2008

Powrót do góry Go down

Raid za przykładem innych klas. Empty Re: Raid za przykładem innych klas.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach