Abandon All Hope Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Raidowanie Hunterem

2 posters

Go down

Raidowanie Hunterem Empty Raidowanie Hunterem

Pisanie  Gurguluth Wto Lut 05, 2008 6:32 pm

http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Burning+Legion&n=Gurguluth

Ten build dobrze wykorzystany daje zauwazalne efekty na raidach. Uzywam go, od kiedy przekonalem sie do BM. Dawniej nie dopuszczalem mysli, by pozostawic znaczna czesc obrazen zadawanych mobkom mojemu Petowi. Od kiedy spostrzeglem ze moge rownac sie z innymi klasami na plaszczyznie DPS`u poprostu pokochalem ten build!

Moze wiecej teraz o szczegolach:

Jak latwo zauwazyc mozna, drzewko BM zostalo maxymalnie ogolocone z bonusow obrazen zadawanych przez Ciebie, jak i (co rownie wazne) przez Twojego Peta.
"Improved Aspect of the Hawk" - zdziwicie sie jak czesto dostajecie automatyczna dopalke do predkosci oddawania strzalow.
Waznym elementem, ktory musze zaznaczyc jest 2pkt w "bestial dyscypline" ktore w polaczeniu z 2punktami "go for the throat" daje (w moim przypadku) Pokrakowi ladowanie focusa praktycznie caly czas.
Trzeba troche spedzic czasu nad nauczeniem naszego peta wszystkich mozliwych skilli ofensywnych, by nie marnowac owego szybkiego regenerowania focusa. Polecam strone http://petopia.brashendeavors.net/ gdzie dowiecie sie wszystkiego czego tylko chcecie o kazdej z mozliwych postaci Peta; poczawszy od pelnych armora Zolwi do latajacych Sow. Opisy skilli jakie pet moze nabyc podczas swojego zycia pomogly mi wykoksac Pokraka maxymalnie, by zadne z jego slotow na pasku umiejetnosci nie pozostawal pusty Smile

Kontynuujac...

Full punktow w "Frenzy" bardzo ladnie napedza nam wyzej wspomniana zabawe w regenerowanie focusa jak rowniez laczy sie bezposrednio z 3 punktami "Ferocious Inspiration" ktore jakby nie patrzec, jest jedynym skillem ktorym dzielimy sie z grupa w raidzie, a 3% wiecej dema na sekunde to sporo jakby nie patrzec... bo powiedzmy ze z buffami wyciagasz 450DPS to owa umiejetnosc dodaje Ci 13.5 DPS`a ekstra, czyli tak jakbys dal swoim grupowiczom w prezencie khorium scope`a kazdemu z osobna.

Jesli masz problemy z utrzymaniem Twojego Peta przy zyciu podczas walk dlugich, polecam zabrac 1 punkt z "Bestial Swiftness" i wsadzic w "Improved Revive Pet" ale osobiscie uwazam wskrzeszanie pupilka podczas dlugich walk za strate many(a sami wiemy jak hunterzy stoja z mana...)

Przechodzac do tych 20 punktow zainwestowanych w MM:

Ktos moze zapytac: dlaczego w "Rapid Killing"?
Odpowiedz jest prosta...jesli chcesz wyciagnac z Twojego buszmena ile fabryka dalam, to OBOWIAZKOWO uzywasz dopalek najczesciej jak tylko mozna. Nie wszystkich na raz oczywiscie... osobiscie lubie utrzymywac Gurguluth`a na przynajmniej jednej z dopalek przez caly czas. Mowa tutaj o bazowym "Bestial Wrath", o Trinkecie na doladowanie AP i "Rapid Killing". Wiadome - jesli za duze agro generujemy "Faign Death" ratuje nam dupsko bardzo szybko (czasem mob/boss resistuje wiec polecam uzywac zanim przebijemy tanka w threacie)
"Efficiency" - majac do wyboru: mniejszy koszt many moich strzalow a ekstra AP dla meele DPS`ow ("Improved Hunters Mark") bez zastanowienia poszedlem w "Efficiency" z racji tego, ze wiekszosc dps`ow w owym czasie to byli casterzy wiec ekstra AP z klupania mieczykiem nie bylo im potrzebne. Teraz gdy jest nas troche wiecej, a znaczna ilosc DPS`ow stanowia Rogale "Improved Hunters Mark" jest przydatny. Dlatego prosilbym jednego z was o zainwestowanie maksymalnej ilosci punktow w ten skill.

"Mortal Shots" - napedza "Go For The Throat", jak rowniez wymiernie da sie zauwazyc w cyferkach wyskakujacych nad mobkiem Very Happy

Podsumowujac:

Dobry timing to polowa sukcesu, wiec miej oko na skille ktore w danym momencie sie zregenerowaly...ale uzywaj ich z glowa, bo Many to nam nasralo jak kot naplakal.

Build BM to inwestycja w Peta jak rowniez w szybkosc ataku+sredniej wysokosci czeste crity.

Slucham waszych opinii.
Gurguluth
Gurguluth
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 47
Age : 39
Location : UK
Registration date : 07/01/2008

Powrót do góry Go down

Raidowanie Hunterem Empty Re: Raidowanie Hunterem

Pisanie  SilveryMoon Wto Lut 05, 2008 7:20 pm

Dobry build..moj prawie identyczny, ale zrezygnowalem z wiekszej predkosci w mouncie (mam trinket) na rzecz zwiekszonego crita z 18% do 30%
SilveryMoon
SilveryMoon
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 40
Location : Festung Breslau am Oder
Registration date : 18/01/2008

Powrót do góry Go down

Raidowanie Hunterem Empty Re: Raidowanie Hunterem

Pisanie  SilveryMoon Czw Lut 07, 2008 1:03 pm

Gur.. jedna rzecz mnie zastanawia: przy rozwinięciu Improved Aspect of the Pack .. czy talent ten również wpływa na AP melee zwierzaka i zadawane przez niego obrażenia? 110 AP to jednak nie jest byle co ..
Skoro tak, będę musiał się pożegnać z talentami w concussive shot, które trzymam ze względu na zastosowanie w pvp ..
SilveryMoon
SilveryMoon
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 40
Location : Festung Breslau am Oder
Registration date : 18/01/2008

Powrót do góry Go down

Raidowanie Hunterem Empty Re: Raidowanie Hunterem

Pisanie  Gurguluth Czw Lut 07, 2008 6:19 pm

improved aspect of the pack? nie wiem co masz na mysli... jesli chodzi Ci o improved hunters mark - tak, +110AP dla walczacych wrecz obejmuje Twojego Kota.
Gurguluth
Gurguluth
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 47
Age : 39
Location : UK
Registration date : 07/01/2008

Powrót do góry Go down

Raidowanie Hunterem Empty Re: Raidowanie Hunterem

Pisanie  SilveryMoon Wto Lut 26, 2008 4:34 pm

..improved hunter's mark..pomyłka rzeczywiście ..
inne pytanie: wczoraj miałeś (nie powiem: słuszne) zarzuty do mojego dps na rajdach - spytaj ludzi .. na 10 spokojnie się bujam .. ale, to juz mówiłem
rzecz inna: jak jest u Ciebie zwykle sekwencja strzałów ?? ile wkładasz steady shot w czasie cooldowna aimed oraz arcane shot??
podawałem Ci moją: serpent, arcane, steady, multi (o ile się da), aimed i znowu arcane, steady, multi, aimed, potem znów serpent .. itd .. teraz pytanie - ile można włozyć steady w czas cooldowna, żeby wszystko było optymalnie wykorzystane?
SilveryMoon
SilveryMoon
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 40
Location : Festung Breslau am Oder
Registration date : 18/01/2008

Powrót do góry Go down

Raidowanie Hunterem Empty Re: Raidowanie Hunterem

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach