Abandon All Hope Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage

+3
Kamaa
Kelt
korczaszko
7 posters

Go down

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage Empty Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage

Pisanie  Lara Czw Sty 24, 2008 12:10 pm

1. Klasa postaci
mag
2. Link do Armory
3. Doświadczenie w raidach (jeśli tak to jakie)
na raidach z TBC nigdy nie bylem, niedawno skończony pre q do Kara
4. Wiek
16
5. Kto Cie polecił? (jesli masz takowych ludzi, na których możesz sie powołać)
Nikt mi was nie polecił .Poszukuje gildii w której panuje mila atmosfera , gdzie nie liczy sie tylko progres ale i dobra zabawa.Mam nadzieję także poznać miłych wesołych i pogodnych ludzi dla których WoW nie jest najważniejszy.
6. Godziny w których można Cię spotkać w grze
każdy dzień tygodnia po 19 weekendy jestem online prawie caly czas
7. Jak często możesz/chciałbyś raidowac?
raidowac mogę codziennie ale za tak bardzo mi sie nie spieszy , do końca prepaid'a chciałbym chociaż raz wyskoczyć do kara
8. Typ łącza internetowego jakiego używasz
obecnie 1Mb/s , czasami zdarzają sie kopnięcia z gry , rzadko dłuższe DC
9. Czy byłbyś w stanie zmienić talenty na potrzeby gildii?
oczywiście
10. Czy posiadasz mikrofon? (baaardzo trudne pytanie dla niektórych)
tak
11. Chcesz kiełbaskę?
no jasne Very Happy

Lara
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage Empty Re: Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage

Pisanie  korczaszko Czw Sty 24, 2008 12:16 pm

no ładny formularz Smile
magów nam brak wiec ja byłbym za Smile
link do armory - proszę wkleić bo brak Smile

korczaszko
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 73
Age : 42
Registration date : 08/01/2008

Powrót do góry Go down

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage Empty Re: Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage

Pisanie  Lara Czw Sty 24, 2008 12:41 pm

nick postaci Larapl Very Happy

Lara
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage Empty Re: Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage

Pisanie  Lara Czw Sty 24, 2008 12:42 pm


Lara
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage Empty Re: Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage

Pisanie  Lara Czw Sty 24, 2008 12:43 pm

jakos nie moze wkleic linku do armory macie nick postaci prosze o sprawdzenie samodzielne

Lara
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage Empty Re: Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage

Pisanie  Kelt Czw Sty 24, 2008 1:09 pm

Jesli nie ma linka to nick z gry podawajcie - Mysle ze to zabezpieczenie przez spamem forum.


Ostatnio zmieniony przez dnia Czw Sty 24, 2008 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Kelt
Kelt
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 120
Registration date : 11/01/2008

Powrót do góry Go down

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage Empty Re: Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage

Pisanie  Lara Czw Sty 24, 2008 2:00 pm

nick Larapl

Lara
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage Empty Re: Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage

Pisanie  Kamaa Czw Sty 24, 2008 2:05 pm

ej!
a ja cały czas myślałem że u nas tylko o progres chodzi...
człowiek się całe życie uczy...
Kamaa
Kamaa
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 45
Age : 38
Registration date : 16/01/2008

Powrót do góry Go down

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage Empty Re: Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage

Pisanie  Semi Czw Sty 24, 2008 4:10 pm

Brakujące linki: Armory i Warcrafter
Sprzęt widzę taki bardziej pod pvp ale nie wiem jak taki się sprawdza w przypadku magów na pve (może się sprawdza) tym bardziej, że nie masz tailoringu i nie można Ci pojęczeć o szycie setów Razz a nie wiem czy w inżynierii coś takiego jest (tym razem mam lenia i nie chce mi się sprawdzać). I (tradycyjnie) ponarzekam na "małe" sockety i brak enchantów, wg mnie na 70 lvl można wrzucić mocniejsze kamyki, chyba, że masz zamiar szybko pozmieniać gear a glada przekamykować na pvp.

A zaraz przyjdą decydenci i wleją miód (albo niekoniecznie) na Twoje skołatane nerwy Twisted Evil

Kamaa napisał:a ja cały czas myślałem że u nas tylko o progres chodzi...
Kamaa, jak chcesz tylko progresu to proponuję dziś 3 heroiki na rozgrzewkę, jutro, jako że weekend się zaczyna skromne 5. I nie wykręcaj się, że nie możesz lol!
Semi
Semi
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 46
Registration date : 07/01/2008

Powrót do góry Go down

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage Empty Re: Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage

Pisanie  Kelt Czw Sty 24, 2008 4:17 pm

Heh to samo mialem wrzucic z linkami Very Happy


Ja chetnie na Heroiki ale przynajmniej do konca tygodnia w ograniczownym zakresie jestem

Jesli bedzie PvP ciuch to bez Gaci bedzie latal jak Remix Razz (Katafalk juz zajety Razz )
Kelt
Kelt
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 120
Registration date : 11/01/2008

Powrót do góry Go down

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage Empty Decyzja jeszcze nie zapadla

Pisanie  Ryuichi Czw Sty 24, 2008 5:25 pm

Ok pijaczki nie plumkac mi tu... Menel zabiera glos... powiem tak

Potrzeba czy nie licza sie ludzie wiec jak sie okaze zes spoko czlowiek i jesz kielbasy jak ta lala jestes w...
sprzet prawda, pvp ale co mozna oczekiwac nie chodzacna pve... lepiej ze masz pvp niz sprzet z questow Smile
co do talentow... nie wiem co 'TO' jest hehe... dziwny spec masz nito fire ni to arcane... ale nasz Brandi Ci doradzi co i jak...no i te nieszczesne sockety i enchanty... popraw to koniecznie

Poki co jestem na tak ale to tylko 1 z 3 glownych glosow... zobaczymy co i jak jak bedzie reszta Meneli

Tymczasem pozdrawiam i do uslyszenia
Ryuichi
Ryuichi
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 57
Age : 38
Location : Szczecin
Registration date : 15/01/2008

Powrót do góry Go down

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage Empty Re: Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage

Pisanie  Lara Czw Sty 24, 2008 5:30 pm

kamyki jak i build jest pod pvp oczywiście mogę to zmienić na potrzebę gildii , engineering robie specjalizacje gnome która jest bardziej przystosowana pod pvp, alchemia robie q na transmutate master , na enchanty na razie szkoda mi kasiorki ( itemki troszkę słabe) , build w pve daje rade bez problemu zrobiłem cały pre q i kilka heroicow przyzwoity dps w krótkim czasie

Lara
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage Empty Re: Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage

Pisanie  Gurguluth Czw Sty 24, 2008 10:46 pm

Uzalezniam swoj glos od opinii Brandiego. Jesli on jest na "tak" - masz moj glos.
Gurguluth
Gurguluth
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 47
Age : 39
Location : UK
Registration date : 07/01/2008

Powrót do góry Go down

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage Empty Re: Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage

Pisanie  Lara Sob Sty 26, 2008 1:26 am

przepraszam za niecierpliwość ale chciałbym wiedzieć czy mam szanse dostać sie do gildii przy okazji chce powiedzieć ze mam trochę pomieszane w głowie ponieważ Brandi na BL'u to rouge lvl 11 , nic już nie rozumiem :/

Lara
Gość


Powrót do góry Go down

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage Empty Re: Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage

Pisanie  Bosekss Sob Sty 26, 2008 1:56 am

Brandimortis brandi to jego alt XD
Bosekss
Bosekss
Kielbaska
Kielbaska

Liczba postów : 11
Age : 34
Location : Warszawa
Registration date : 08/01/2008

Powrót do góry Go down

Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage Empty Re: Podanie o przyjecie do gildi - arcane/fire mage

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach